O PROJEKTU

SEZNAMTE SE S PROJEKTEM

Představujeme vám velmi vydařený projekt moderního bytového domu Lovčičky.
Malebná obec Lovčičky se v posledních letech stává přívětivým a vyhledávaným místem pro moderní bydlení a příjemný život. Svojí příznivou polohou nedaleko Brna a zároveň přímo na okraji Ždánického lesa je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí žít zdravě, obklopeni krásnou přírodou a zároveň být v dosahu aktivního společenského života či práce v Brně.

Projekt vychází z dlouhodobé potřeby řešit bytovou situaci v obci i v celém regionu a byl navržen s maximálním respektem k okolnímu prostředí. Již od počátku příprav jsme dbali nejen na jeho estetickou část a komfort užívání, ale také na ekonomické možnosti budoucích majitelů tak, aby náklady spojené s bydlením byly co možná nejnižší. Proto je pro výstavbu počítáno s použitím vysoce kvalitních materiálů a moderních technologií. Bytový dům by měl tedy spadat do kategorie nízkoenergetických staveb a průměrná spotřeba energií na provoz domácností by se měla tudíž co nejvíce minimalizovat.
Samotný bytový dům je rozdělen do tří podlaží a nabízí všechny typy dispozic. Od praktických bytů 1+kk pro jednotlivce nebo mladé páry až po prostorné 4+kk pro rodiny s dětmi.

ABYSTE SE V LOVČIČKÁCH OPRAVDU CÍTILI JAKO DOMA,
MÁME PRO VÁS MIMOŘÁDNÉ BENEFITY NAVÍC:

  • - Ke každému bytu parkovací místo v osobním vlastnictví
  • - Ke každému bytu terasu nebo balkon
  • - Oplocení zahrady v ceně
  • - Promyšlená orientace bytů pro skvělé prosvětlení vašeho domova

NAVÍC JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI
TYTO ZAJÍMAVÉ BONUSY:

  • - Možnost výběru vlastního designu koupelny
  • - Možnost výběru vlastního designu interiérových dveří
  • - Možnost výběru vlastního designu podlahových krytin

PŮDORYSY BYTOVÉHO DOMU

VIZUALIZACE DOMU

VIZUALIZACE BYTŮ

„Bydlení Brnu na dohled a přírodě na dosah“

BYDLENÍ UPROSTŘED PŘÍRODY

V Lovčičkách si naplno budete moci užívat oblíbené procházky lesem i vinohrady, projížďky na kole kolem rybníků, fandit domácímu fotbalovému týmu, přidat se k místnímu mysliveckému sdružení nebo k vinařům, zacvičit si na workoutovém hřišti, zahrát si tenis a nohejbal na osvětleném kurtu, zatančit si na mnoha kulturních akcích v sokolovně nebo si užívat přetrvávající lidové tradice.

NAHORU